Scheppersinstituut Wetteren

Foto Wetterse SID in Bachelor Informatica Large Met de leerlingen van 6 AT, ELI, HT, MT en PT bezochten we op woensdag 23 januari de Wetterse SID-in. Onze leerlingen volgden er samen met leerlingen van Mariagaard en Sint-Jozef 3 keuzesessies.

De beurs in Wetteren is een tegenhanger van de SID-in beurs in Gent. Ze is eerder geschikt voor onze leerlingen in technieken omdat ze werkt met workshops i.p.v. infostands. Aan bod kwamen: studiebegeleiding, uniformberoepen, Syntra, bacheloropleidingen en graduaatsopleidingen. Deze laatste zijn eerder nieuw en bieden een haalbaar perspectief. Het betreft immers hogere beroepsopleidingen (HBO5). Ze situeren zich qua niveau net onder de professionele bachelor. Op twee jaar verwerven de studenten veel praktische kennis. Voor onze leerlingen kunnen opleidingen als Multimedia, Netwerkbeheer, Programmeren, Elektromechanica, Productiebeheer, Voertuigtechnieken, Biotechniek, Industriële Wetenschappen en technologie, Onderwijs , etc … interessant zijn.