Scheppersinstituut Wetteren

Bus 1 - Oosterzele

Uur Opstapplaats
07.02 Oosterzele - hoek Geraardsbergsesteenweg - Kwaadbeek
07.04 Oosterzele - hoek Voordries - Vinkemolenstraat (wijk)
07.05 Oosterzele - Dorp - De Koozerie
07.06 Oosterzele - hoek Geraardbergsesteenweg - Houtemstraat
07.08 Oosterzele - Geraardsbergsesteenweg 238
07.12 Oosterzele - hoek Molenstraat - Gootje (Gulfstation)
07.14 Balegem - Dorp
07.17 Scheldewindeke - hoek Pastoor de Vosstraat - Pelgrim
07.22 Moortsele - Vijverstraat (bushokje De Lijn)
07.23 Gijzenzele - hoek Geraardsbergsesteenweg - Potaardestraat
07.24 Bottelare - hoek Stas de Richellelaan - Poelstraat
07.27 Lemberge - hoek Lamstraat - Poelstraat
07.27 Gijzenzele - hoek Potaardestraat - St.-Lievensstraat
07.28 Lemberge - hoek hoek Lembergse stw - Lamstraat
07.29 Lemberge - kerk school hoek landskoutersestw - Burg.Van Gansberghelaan
07.32 Landskouter - hoek Lembergsestraat - Aalmoezenijestraat
07.39 Gijzenzele - Kerkstraat (aan A&O winkel)
07.43 Wetteren - Kwatrecht - Mariagaard
07.44 Wetteren - Brusselsesteenweg 215 (IMPERMO)

Bus 2 - Lochristi

Uur Opstapplaats
07.45 Lochristi - hoek Pauwstraat - Poelinckstraat
07.48 Lochristi - Dorp-Oost - kerk (stopplaats lijnbus richting Gent)
07.50 Lochristi - Stationsstraat 9 (hoek rode lichten)
07.55 Lochristi - Stationsstraat 28 (vluchtheuvel)
07.57 Destelbergen - Haenhoutstraat 210 (Ganda Ham)
08.00 Destelbergen - hoek Dendermondsesteenweg - Hoogstraat
08.03 Destelbergen - Dendermondsesteenweg 822 (restaurant La Fermette)
08.10 Laarne - hoek Heirweg - Brandemanstraat

Bus 3 - Smetlede

Uur Opstapplaats
07.10 Westrem - hoek Westremstraat - Oude Heerbaan (kapel)
07.12 Westrem - Westremstraat (beenhouwerij Lemeire)
07.17 Bavegem - Meulestraat (aan het kapelletje)
07.19 Bavegem - Meulestraat - Hagelkouter
07.20 Bavegem - Keiberg 41
07.22 Letterhoutem - hoek Keiberg - Klein Zottegem
07.30 Vlierzele - kerk (op de hoek van het kerkplein)
07.31 Vlierzele - Uilebroek (bushalte)
07.32 Lede - kruispunt Grote Steenweg - Papegemstraat (kapel)
07.33 Oordegem - Dorp 16 - kerk
07.34 Oordegem - hoek Dries - Speurtstraat 62
07.35 Oordegem - hoek Speurstraat - Klinkaard
07.36 Oordegem - Oordegemkouter 101 (kapel)
07.37 Smetlede - Molenhoek 8 (aan de spiegel)
07.38 Smetlede - Serskampstraat 14
07.40 Serskamp - Wolfgat 14
07.42 Serskamp - hoek Galgenberg - Huilaert
07.45 Serskamp - Wetterensteenweg 15 (Broeken Van Den Broecke)

Bus 4 - Zaffelare

Uur Opstapplaats
07.15 Zeveneken - hoek Gentsesteenweg - Drongenstraat
07.23 Lokeren - hoek Gentdam - Doorslaardam (bushalte rotonde)
07.25 Doorselaar - Doorslaardorp (apotheek)
07.26 Doorselaar - Doorslaardorp (kapel)
07.28 Doorselaar - Doorslaarstraat 76 (100m einde straat)
07.30 Lochristi - Ruilare 10
07.33 Lochristi - Ruilare 123 (Horta winkel)
07.34 Lochristi - hoek Slagmanstraat - Kerkstraat
07.35 Zaffelare - Zaffelare-Dorp (nabij kerk)

Bus 5 - Beervelde

Uur Opstapplaats
07.30 Beervelde - Rivierstraat 61 (takelbedrijf De Groote)
07.32 Beervelde - Rivierstraat 11 (Neyt Meubelen)
07.40 Beervelde - hoek Beerveldsebaan - Bastelaere (lijnhalte)
07.46 Lochristi - hoek Dorp-Oost - Bushalte De Lijn/drankencentrale
07.50 Lochristi - hoek Lindestraat - Kapiteinstraat (bij inddraaien)
08.00 Hijfte - Koning Albertlaan (kerk)

Bus 6 - Erpe-Mere

Uur Opstapplaats
07.15 Ede - Station - Jeruzalemstraat
07.18 Mere - Vijfhoek - Lijnhalte
07.25 Erpe-Mere - Vijfhuizen - lijnhalte
07.29 Lede - Markt
07.38 Wichelen - Moleken - thv huisnummer 31
07.42 Schoonaarde - Station - Lijnhalte
07.47 Berlare - Nieuwstraat - thv huisnummer 4
07.54 Overmere - Klappeldonk - Lijnhalte
07.58 Overmere - Kerk - Lijnhalte