Scheppersinstituut Wetteren

biofilter 32 Large

Onze leerlingen van het 6┬░jaar biotechnische wetenschappen konden in de loods van het PCSierplanten te Destelbergen onder de deskundige leiding van de heer Bart Haleydt een biofilter construeren.

Ieder land- en tuinbouwbedrijf heeft bij het opkuisen van hun spuitinstallatie spoelwater dat nog sterk bezoedeld is met gewasbestrijdingsmiddelen. Dit spoelwater kan gereinigd worden met een biofilter.
Aangezien onze school volgend schooljaar een nieuw serrecomplex in dienst zal nemen, kan daarin zulke filter niet ontbreken.
Daarom hebben onze leerlingen van het 6┬░jaar biotechnische wetenschappen in de loods van het PCSierplanten te Destelbergen onder de deskundige leiding van de heer Bart Haleydt, een oud leerling van onze school, een biofilter geconstrueerd.

Een uitgebreid verslag leest u weldra in Het Rad van december.

biofilter 4 Large biofilter 15 Large biofilter 20 Large